Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МБШ » Участь вихованців Будинку школярів в конкурсах, турнірах, фестивалях


Календар подій

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Голосування

Популярне



Участь вихованців Будинку школярів в конкурсах, турнірах, фестивалях

 

1.    Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-данс-2013».


      - Хореографічний колектив "Сузір'я" – призове місце: ІІ


2.    Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2014».


      - Вокальне мистецтво – призове місце: І,


      - Студія естрадної пісні "Акорд" – призове місце: І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ

 

 3.    Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Іван Попович збирає таланти».

       - Студія естрадної пісні "Акорд"–  призове місце: ІІ

 

4.    Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

      «Вижницька палітра 2014».

      - Студія образотворчого мистецтва "Палітра"

      - Образотворче мистецтво

      - Світ дизайну

      - Художня кераміка, Народна творчість

      - Бисероплетіння, Писанкарство


5.    Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Життя в безпеці – безпека в житті».


      - Юні фотолюбителі


6.    Регіональний конкурс дитячих та юнацьких робіт «Майбутній кутюр’є».


      - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце:І, І, І. І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ,

      - Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце: І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ,

      - Художня кераміка, Народна творчість – призове місце: І, І, І, І


7.    Регіональний тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини».


      - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце: І, ІІ

      - Студія естрадної пісні "Акорд"


8.    Обласний конкурс малюнків «Мої права».


9.    Обласний відкритий конкурс із фітодизайну «Зимові фантазії».


10.   Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Ми таланти твої, Закарпаття».


       - Студія естрадної пісні "Акорд" – призове місце:І,

       - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце:І, ІІІ,

       - Світ дизайну - призове місце: ІІІ


11.    Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».


       - Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце: І, ІІ, ІІ, ІІІ,

       - Художня кераміка, Народна творчість – призове місце:І,

       - Студія образотворчого мистецтва "Палітра"- призове місце: ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ


12.    Обласний конкурс дитячого малюнку «Моє здоров’я – моє майбутнє».


       - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – 2 за участь, 6

 


13.    Обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна».


        - Юні фотолюбителі –призове місце: І, І, І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ

 

14.    Міський конкурс до Дня св. Мартина на кращий ліхтар.


       - Будинок школярів - гран-прі


15.    Міський конкурс юних поетів «Мелодія віршованих рядків».


       - Юні журналісти – призове місце: І, ІІ


16.    Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».


       - Художня кераміка – призове місце:І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІІ,

       - Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце: І, І, І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ,

       - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце:І, І, І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ


17.    Міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу

        «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».


       - Юні фотолюбителі – призове місце: І, ІІ, ІІ


18.    Міський фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко».


       - Художня кераміка, Народна творчість – «За кращу роботу» - 14;

       - Образотворче мистецтво – «За кращу роботу» - колективна робота;

       - Бисероплетіння, Писанкарство -  «За кращу роботу» - 8;

       - Світ дизайну - «За кращу роботу» - 1, 2 – колективна робота;

       - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" - «За кращу роботу» - 3, 1 – колективна робота

 

19.    Міський конкурс «Великодня писанка».


       - Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце: І,

       - Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце:ІІ,

       - Художня кераміка – призове місце: ІІ

 


20.    Міський конкурс військово-патріотичної пісні «Сурми звитяги».


       - Студія естрадної пісні "Акорд" – призове місце:І,

       - Вокальне мистецтво – призове місце: І


21.    Міський конкурс «Ялинкова прикраса».


       - Будинок школярів – призове місце ІІІ


22.    Міський відкритий шаховий турнір пам’яті М. Локкера.

  

        - Шахи – призове місце: І, І


23.    Міський відкритий шаховий турнір «Кубок Локкера».


        - Шахи –  призове місце: І «Володар Кубку».


24.    Міський відкритий новорічно-різдвяний шаховий турнір.


        - Шахи – призове місце: І


25.    Міський відкритий шаховий конкурс з розв’язування композицій М. Локкера.


       - Шахи – призове місце: І