1. Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-данс-2013».
- Хореографічний колектив "Сузір'я" – призове місце: ІІ
2. Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2014».
- Вокальне мистецтво – призове місце: І,
- Студія естрадної пісні "Акорд" – призове місце: І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ
3. Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Іван Попович збирає таланти».
- Студія естрадної пісні "Акорд"– призове місце: ІІ
4. Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
«Вижницька палітра 2014».
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра"
- Образотворче мистецтво
- Світ дизайну
- Художня кераміка, Народна творчість
- Бисероплетіння, Писанкарство
5. Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Життя в безпеці – безпека в житті».
- Юні фотолюбителі
6. Регіональний конкурс дитячих та юнацьких робіт «Майбутній кутюр’є».
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце:І, І, І. І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ,
- Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце: І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ,
- Художня кераміка, Народна творчість – призове місце: І, І, І, І
7. Регіональний тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини».
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце: І, ІІ
- Студія естрадної пісні "Акорд"
8. Обласний конкурс малюнків «Мої права».
9. Обласний відкритий конкурс із фітодизайну «Зимові фантазії».
10. Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Ми таланти твої, Закарпаття».
- Студія естрадної пісні "Акорд" – призове місце:І,
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце:І, ІІІ,
- Світ дизайну - призове місце: ІІІ
11. Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».
- Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце: І, ІІ, ІІ, ІІІ,
- Художня кераміка, Народна творчість – призове місце:І,
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра"- призове місце: ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ
12. Обласний конкурс дитячого малюнку «Моє здоров’я – моє майбутнє».
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – 2 за участь, 6
13. Обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна».
- Юні фотолюбителі –призове місце: І, І, І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ
14. Міський конкурс до Дня св. Мартина на кращий ліхтар.
- Будинок школярів - гран-прі
15. Міський конкурс юних поетів «Мелодія віршованих рядків».
- Юні журналісти – призове місце: І, ІІ
16. Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».
- Художня кераміка – призове місце:І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІІ,
- Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце: І, І, І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ,
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце:І, І, І, І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ
17. Міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу
«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
- Юні фотолюбителі – призове місце: І, ІІ, ІІ
18. Міський фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко».
- Художня кераміка, Народна творчість – «За кращу роботу» - 14;
- Образотворче мистецтво – «За кращу роботу» - колективна робота;
- Бисероплетіння, Писанкарство - «За кращу роботу» - 8;
- Світ дизайну - «За кращу роботу» - 1, 2 – колективна робота;
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" - «За кращу роботу» - 3, 1 – колективна робота
19. Міський конкурс «Великодня писанка».
- Студія образотворчого мистецтва "Палітра" – призове місце: І,
- Бисероплетіння, Писанкарство – призове місце:ІІ,
- Художня кераміка – призове місце: ІІ
20. Міський конкурс військово-патріотичної пісні «Сурми звитяги».
- Студія естрадної пісні "Акорд" – призове місце:І,
- Вокальне мистецтво – призове місце: І
21. Міський конкурс «Ялинкова прикраса».
- Будинок школярів – призове місце ІІІ
22. Міський відкритий шаховий турнір пам’яті М. Локкера.
- Шахи – призове місце: І, І
23. Міський відкритий шаховий турнір «Кубок Локкера».
- Шахи – призове місце: І «Володар Кубку».
24. Міський відкритий новорічно-різдвяний шаховий турнір.
- Шахи – призове місце: І
25. Міський відкритий шаховий конкурс з розв’язування композицій М. Локкера.
- Шахи – призове місце: І