Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Гурток «Юні журналісти»


Календар подій

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Гурток «Юні журналісти»

Керівник гуртка - Балог Нінель Петрівна

 


 

Гурток  почав працювати з 2010 року. Мета і основний зміст роботи гуртка  "Юні журналісти” полягає у формуванні і гармонійному розвитку особистості, він допомагає школярам розвивати творчі здібності, розширює світогляд, поглиблює інтереси та знання, пов’язані з журналістикою, розширює теоретичну підготовку з української мови та літератури. Вихованці гуртка опановують азбуку журналістики. Керівник гуртка приділяє увагу створенню працездатного колективу, багатого на цікаві ідеї та творчий потенціал за принципами діяльності справжньої редакції – творчого колективу однодумців з розподілом обов’язків.
Вивчаючи основи журналістики (жанри, методи збирання і обробки інформації, редагування, тощо),  вихованці одночасно працюють над зростанням власного інтелектуального рівня, розвитком мови та вмінням аналітично мислити.
Гурток працює вже 3 роки і налічує на теперішній час 18 вихованців різного віку – з 10 до 16 років. Юні  журналісти є учасниками  масових заходів, Будинку  школярів, таких як «Поетичний листопад», «Різдвяна зіронька», «Гуртківець року», День відкритих дверей та ін. Гуртківці здійснюють змістовні  екскурсії до редакції газет «Панорама», «Старий замок», «Мукачево», виходять на вулиці міста для соцопитувань та інтерв’ю. Гуртківці  мали можливість поділитися враженнями з читачами газети «Мукачівська Ратуша», на сторінках якої в рубриці «Проба пера» були надруковані їх замітки.