Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МБШ » Гурток «Юні журналісти»


Календар подій

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Голосування

ПопулярнеГурток «Юні журналісти»

Керівник гуртка - Балог Нінель Петрівна

 


 

Гурток  почав працювати з 2010 року. Мета і основний зміст роботи гуртка  "Юні журналісти” полягає у формуванні і гармонійному розвитку особистості, він допомагає школярам розвивати творчі здібності, розширює світогляд, поглиблює інтереси та знання, пов’язані з журналістикою, розширює теоретичну підготовку з української мови та літератури. Вихованці гуртка опановують азбуку журналістики. Керівник гуртка приділяє увагу створенню працездатного колективу, багатого на цікаві ідеї та творчий потенціал за принципами діяльності справжньої редакції – творчого колективу однодумців з розподілом обов’язків.
Вивчаючи основи журналістики (жанри, методи збирання і обробки інформації, редагування, тощо),  вихованці одночасно працюють над зростанням власного інтелектуального рівня, розвитком мови та вмінням аналітично мислити.
Гурток працює вже 3 роки і налічує на теперішній час 18 вихованців різного віку – з 10 до 16 років. Юні  журналісти є учасниками  масових заходів, Будинку  школярів, таких як «Поетичний листопад», «Різдвяна зіронька», «Гуртківець року», День відкритих дверей та ін. Гуртківці здійснюють змістовні  екскурсії до редакції газет «Панорама», «Старий замок», «Мукачево», виходять на вулиці міста для соцопитувань та інтерв’ю. Гуртківці  мали можливість поділитися враженнями з читачами газети «Мукачівська Ратуша», на сторінках якої в рубриці «Проба пера» були надруковані їх замітки.