Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Гурток «Комп’ютерна азбука»


Календар подій

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Гурток «Комп’ютерна азбука»

 

Керівник Легеза Наталія Валентинівна

 


 

Комп’ютер став неодмінним атрибутом робочого місця працівників багатьох професій. Тому великий інтерес викликає в учнів робота на персональному комп’ютері.
Саме для того, щоб допомогти дітям освоїти комп’ютерну грамотність, забезпечити кваліфіковане вивчення її основ, і існує гурток. В цьому гуртку займаються учні 5-8 класів. На заняттях діти можуть «вести діалог» із комп’ютером, удосконалювати навички роботи з комп’ютерними програмами, що забезпечує професійну орієнтацію вихованців гуртка.
Мета роботи гуртка: ознайомити учнів із роботою з ПК, з основними поняттями операційної системи та її використання;  прищепити навички правильного і свідомого використання засобів сучасних інформаційних технологій; закласти основи та мотивацію для подальшого навчання і самовдосконалення на шляху оволодіння інформаційними технологіями; дати уявлення про можливі шляхи спеціалізації та професійного застосування знань, про можливості комп’ютерних систем. Мета досягається через практичне оволодіння гуртківцями навичками роботи з відповідним програмним забезпеченням: Paint,  Microsoft Office Word, Power Point,глобальною комп’ютерною  мережею  Іnternet.
Завдання керівника гуртка «Комп’ютерна азбука» – зробити цей процес цікавим і навчити дитину здобувати знання.

Для підготовки дітей до життя в сучасному інформаційному суспільстві в гуртку розвивають  логічне мислення, здатність до аналізу до самостійної активної діяльності, творчої ініціативи та працелюбства, самореалізації.