Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Історія


Календар подій

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Історія

 


 

Ще в 20-30-х роках ХХ століття розуміли, що майбутнє держави залежить, передусім, від рівня розвитку підростаючого покоління. Тому в Мукачеві педагоги навчально-виховних закладів прагнули всебічно розвивати дітей, що навчались у різних установах. Прикладом такого були дитячо-юнацькі організації скаутів та пластунів, які своєю клопіткою роботою змалечку виховували любов до Батьківщини, до праці та допомагали вихованцям отримувати додаткові знання і навички в гуртках різноманітних напрямків.

 

 

Саме в 1972 році з нагоди 50-річчя СРСР міська влада подарувала вихованцям двохповерховий Палац піонерів, який побудували на місці старого Будинку піонерів і школярів. Це дало змогу не тільки збільшити кількість гуртків, а й кількість бажаючих, які прагнули до розвитку власних талантів та творчого самовдосконалення.

 

 

За часів Незалежності України назва Палацу піонерів та школярів змінилась на Будинок школярів.

Заклад очолювали керівники, які за своєї діяльності покращили роботу гуртків та допомогли довести до відповідного рівня цю позашкільну навчальну установу, це: Лазар Надія Іванівна, Кабаці Богдан Іванович, Горват Магдалина Михайлівна.

 

 

З 2005 року Будинок школярів очолює Пенська Галина Яківна, за роки керівництва якої в закладі запрацювали десятки нових гуртків, залучилась до діяльності ще більша кількість дітей та підлітків, які мають бажання вдосконалювати свої вміння і навички, розвивати власні здібності та таланти.

 

Досягнення Мукачівського Будинку школярів