Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Положення


Календар подій

«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Положення

про дитячу раду Будинку школярів

 

  Зміст позашкільної освіти та виховання є дуже специфічним, вимагає нових, нетрадиційних підходів до організації освітнього й виховного простору. Головний напрямок роботи позашкільного навчального закладу є створення системи виховної роботи, яка б підняла на новий якісний рівень ефективність виховання підростаючого покоління та задоволення потреб, нахилів та інтересів особистості, досягнення практичних навичок у різних сферах. З метою активізації учнівського самоврядування в Будинку школярів створена Дитяча рада.

 

 

 

1. Загальні положення
 
1. Дитяча рада Будинку школярів покликана активно сприяти створенню згуртованого колективу як дійового засобу виховання особистості, формуванню в гуртківців свідомого й відповідального ставлення до своїх прав i обов’язків.

2. Дитяча рада у Будинку школярів обирається на початку навчального року строком на один рік відкритим голосуванням на засіданні.

3. Збори Дитячої ради проводяться три рази на рік (жовтень, лютий, травень).

4. До Дитячої ради Будинку школярів обираються найактивнiшi, дисципліновані гуртківці, які користуються серед своїх товаришів авторитетом i довір’ям.

 

 

 

2. Завдання i зміст роботи Дитячої ради Будинку школярів
 
 1. Основне завдання Дитячої Ради Будинку школярів всебiчно сприяти керiвництву закладу, педагогічному колективу. Дитяча рада Будинку школярів бере активну участь у вихованні свідомої дисципліни i культури поведінки гуртківців Будинку школярів.

2. Дитяча рада слідкує за відвідуванням навчальних занять у гуртках, бореться з прогулами та спізненнями на заняття; допомагає при організації культурно-мистецьких заходів.

3. Дитяча рада сприяє вихованню свідомої дисципліни i культури поведінки гуртківців у Будинку школярів i поза ним, виконання усіма вихованцями Правил внутрішнього розпорядку Будинку школярів, слідкує за зовнішнім виглядом вихованців, бере участь в обговоренні оцінок поведінки гуртківців.

 

 

 

3. Організація роботи Дитячої ради Будинку школярів
 
 1. На зборах Дитяча рада обирає голову, який, як правило, є членом Дитячої ради Будинку школярів, заступника голови Дитячої ради та секретаря, а також створює сектори: навчальний, дисциплінарний, культмасовий, інформаційний, санітарно-медичний.

2. Голова Дитячої ради Будинку школярів організовує роботу Дитячої ради Будинку школярів.

3. Секретар організовує контроль за виконанням рішень Дитячої ради Будинку школярів, веде протоколи його засідань i виступає з повідомленнями про виконання рішень.

4. Дитяча рада Будинку школярів вносить пропозиції щодо подальшої виховної та культмасової роботи в Будинку школярів на розгляд дирекції.

5. Дитяча рада Будинку школярів має право вносити пропозиції щодо нагородження кращих гуртківців Будинку школярів за певні досягнення (за участь у фестивалях, конкурсах, змаганнях, турнірах тощо) на розгляд дирекції.

6. У мiру потреби на засідання Дитячої ради запрошуються педагоги та старости груп, не обранi до складу Дитячої ради.
 
 
4. Педагогічний колектив i Дитяча рада Будинку школярів

1. Дирекція Будинку школярів спрямовує роботу Дитячої ради Будинку школярів на згуртування колективів Будинку школярів, розвиток активностi та ініціативи вихованців