Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Студія естрадної пісні «Акорд»


Календар подій

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Студія естрадної пісні «Акорд»

 
Керівник - Шлагер Наталія Вікторівна

 

 


 

В колективі студії естрадної пісні «Акорд» займаються  діти різного віку.  
Програма роботи колективу естрадної пісні є надзвичайно актуальною, оскільки сучасна естрадна пісня стала найпопулярнішим музичним жанром.
Під час занять у колективі діти отримують необхідні знання у галузі світової та української культури, акторські навички та навички вільного спілкування з аудиторією, уміння досконало володіти голосовим апаратом. Метою програми є формування компетентностей особистості засобами народної та  естрадної пісні. Специфіка роботи студії передбачає теоретичне та практичне ознайомлення вихованців з основами  музичної грамоти, знаннями техніки вокального співу, практичну роботу зі створення художнього образу, основ сценічного руху та акторської майстерності. Вибір репертуару для колективу естрадної пісні – одне з головних завдань керівника, адже правильно підібраний репертуар сприятиме творчому зростанню колективу, визначить його творче обличчя, дозволить вірно розв`язувати виховні завдання.
За час навчання в студії естрадної пісні "Акорд” діти отримали багато нагород та премій за участь у Всеукраїнських конкурсах та фестивалях, а саме:  в Міжнародному фестивалі мистецтв "Іван Попович збирає таланти», у Всеукраїнському вокальному конкурсі "Твій шанс”, у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Різдвяна зіронька” , у Всеукраїнському  фестивалі народного мистецтва "Смарагдові витоки”.
В студії естрадної пісні «Акорд» також викладаються такі предмети:
-    Акторська майстерність  - керівник Пенська Г.;
-    Основи сценічного руху  - керівник  Загарі О.