Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Зразкова студія образотворчого мистецтва "Палітра"


Календар подій

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зразкова студія образотворчого мистецтва "Палітра"

 

 

      Студія образотворчого мистецтва «Палітра»  була створена  в 2007 році на базі гуртка «Образотворче мистецтво» Мукачівського Будинку школярів. Керівником  студії з  2007 року є Олаг Яна Сергіївна. В студії образотворчого мистецтва «Палітра» на даний час працюють 2 керівники – Олаг Яна Сергіївна, завідувач відділом гуртків декоративно-прикладного мистецтва та Шаленик Людмила Іванівна, керівник гуртків (підготовча група).

На сьогоднішній день  в студії навчається 100 вихованців від 5 до 15 років   у 6 групах початкового, основного та вищого рівнів.
Групи, в яких займаються юні художники, формуються за віковими особливостями і робота з ними проводиться диференційовано в залежності від рівня їх підготовки, персональних можливостей, природних обдарувань. Займаються діти як творчообдаровані, так і ті, які просто люблять малювати, ліпити, творити. Різноманітність видів мистецтва дає можливість дітям  освоювати світ у всій його складності і багатстві. Малюнок, живопис, ліплення з пластиліну та солоного тіста, художній розпис, розпис по склу, графіка, вишивка шовковими стрічками, декоративно-прикладне мистецтво, квіллінг— все це є предметне забезпечення студії.
Навчання в студії розраховано на 5 років і здійснюється трьома рівнями.

Предметне забезпечення студії:

 

•    малюнок
•    живопис
•    скульптура (ліплення)

•    декоративно-вжиткове мистецтво (розпис)

 

 

Основна мета – це відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути. Не всі з них стануть художниками, але всі вони вмітимуть розуміти красу світу і бачити його зовсім іншими очима. Роботи гуртківців можна часто побачити на різноманітних виставках, що проводяться в нашому місті, деякі з них прикрашають  позашкільні навчальні заклади, приміщення бібліотек і музею, оселі багатьох наших мешканців.Важливим завданням сьогодення є виховання творчої особистості, яка здатна вносити прогресивні зміни в життя суспільства, здійснювати вибір, визначати мету і розв’язувати проблеми. Тому важливим завданням студії образотворчої діяльності є створення умов для розвитку творчої, гармонійної особистості, формування готовності до вибору професії.
Наші маленькі обдарування  неодноразово були нагороджені грамотами та дипломами, Всеукраїнський фестиваль «Смарагдові витоки», міський, районний конкурс «Знай і люби свій рідний край», Всеукраїнський конкурс «Безпека та мир в Україні», «Витівки Діда мороза», «Ялинкова прикраса»., «Чи знаете ви Енді?», «Хліб усьому голова», «Вижницька палітра», «Податки очима дітей», «Майбутній кутюр’є», «Підводні фантазії», «Зимові фантазії», «Молодь обирає здоров’я» та багато інших. За колективні спільні роботи студія неодноразово була нагороджена призовими місцями.
В студії образотворчого мистецтва є багато талановитих обдарованих дітей, серед яких – Папп Юліанна, Гарда Богдана, Ширяєв Владислав, Макусій Ангеліна, Ловай Катерина, Герасименко Юліанна, Марусинець Беата, Попович Олександра, Суханич Олександр, Береш Катерина, Дунець Олександра, Ловай Катерина, Довженко Ярослава, Самодейко Тіна.

Творчість  — сенс життя. Це кредо нашої студії, тому на досягнутому ми не зупиняємося!