Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Гурток «Художня кераміка»


Календар подій

«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Гурток «Художня кераміка»

 

Керівник гуртка - Сливчук Ольга Андріївна

 

 


 

Керівник гуртка працює з 2012 року. На заняттях у гуртку «Художня кераміка» діти знайомляться не тільки з технікою виготовлення виробів, а й  з історією кераміки, з традиціями українського гончарства різних регіонів, з професіями гончара, скульптора, дизайнера. Керівник гуртка формує художній смак, розвиває творчі здібності, цікавість до мистецтва. Діти, виконуючи творчі завдання, ліплять з натури, по пам’яті і з уяви, займаються малюнком, декоративним ліпленням, а також вивчають витвори мистецтва професійних скульпторів, відвідуючи виставки, галереї, майстер-класи. Головною метою гуртка «Художня кераміка» є опанування основними навичками роботи з глиною, крім того використовуються солоне тісто, гіпс та нові художні матеріали (керапласт, полімерна глина).
Вихованці гуртка вчаться виготовляти різноманітні прикраси, декоративний посуд, панно, народні іграшки, свищики, ліплять з натури натюрморти, рельєфні композиції народної тематики, домашніх тварин і птахів з натури. На заняттях у гуртку діти спілкуються, вчаться оцінювати свою роботу та роботи інших гуртківців. Вихованці гуртка із задоволенням залучають до творчого процесу своїх  батьків, що сприяє єдності сім’ї, адже для дитини є важливим те, щоб її підтримали в перших кроках творчості. Діти і батьки разом брали  участь у родинних святах, на яких були виконані цікаві вироби  «Осіння композиція» та «Веселі сніговики».
Гуртківці із задоволенням беруть участь у заходах БШ «Дитинство в сонячних долонях», «Країна дитячих мрій», «Витівки Діда Мороза». Роботи вихованців гуртка «Художня кераміка» були відмічені грамотами та дипломами на  виставках, фестивалях,  конкурсах різних рівнів: міських конкурсах «Майбутній кутюр’є», «Податки очима дітей», «Великодній кошик», обласній виставці-конкурсі «Знай і люби свій край», обласній виставці до дня 8 Березня,  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народного мистецтва «Смарагдові витоки».
Підготовка до кожної виставки – довгий та кропіткий процес, під час якого не тільки удосконалюються уміння та навички гуртківців, але й виховуються такі необхідні риси, як працелюбність, наполегливість, старанність, відбувається згуртування дитячого колективу формування почуття здорової конкуренції.