У Києві, у Спілці журналістів України, відбулося нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!"
1355 робіт у номінаціях "Стаття", "Фото" та "Відео" на тему "Пам'ятатиму!" надійшли на адресу конкурсу. Серед них - 7 робіт вихованців гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ ( керівник гуртка заслужений журналіст України Ядвіга Балога).
І місце виборола стаття вихованки гуртка Анастасії Ливляс.
1355 робіт у номінаціях "Стаття", "Фото" та "Відео" на тему "Пам'ятатиму!" надійшли на адресу конкурсу. Серед них - 7 робіт вихованців гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ ( керівник гуртка заслужений журналіст України Ядвіга Балога).
І місце виборола стаття вихованки гуртка Анастасії Ливляс.






