Головна > Архів новин > І місце на XVI Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст!"
Для виклику вікна друку натисніть одночасно CTRL+P

І місце на XVI Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст!"


У Києві, у Спілці журналістів України, відбулося нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!"
1355 робіт у номінаціях "Стаття", "Фото" та "Відео" на тему "Пам'ятатиму!" надійшли на адресу конкурсу. Серед них - 7 робіт вихованців гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ ( керівник гуртка заслужений журналіст України Ядвіга Балога).
І місце виборола стаття вихованки гуртка Анастасії Ливляс.

І місце на XVI Всеукраїнському конкурсі  "Я - журналіст!"
Інформацію взято з сторінки: https://mbsh.com.ua/news/62729--msce-na-xvi-vseukrayinskomu-konkurs-ya-zhurnalst.html
Повернутись назад