|
Головна > Архів новин > І місце на XVI Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст!"
Для виклику вікна друку натисніть одночасно CTRL+P І місце на XVI Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст!" |
|
У Києві, у Спілці журналістів України, відбулося нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!" 1355 робіт у номінаціях "Стаття", "Фото" та "Відео" на тему "Пам'ятатиму!" надійшли на адресу конкурсу. Серед них - 7 робіт вихованців гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ ( керівник гуртка заслужений журналіст України Ядвіга Балога). І місце виборола стаття вихованки гуртка Анастасії Ливляс. Повернутись назад |