У Києві, у Спілці журналістів України, відбулося нагородження переможців XVI Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!" 1355 робіт у номінаціях "Стаття", "Фото" та "Відео" на тему "Пам'ятатиму!" надійшли на адресу конкурсу. Серед них - 7 робіт вихованців гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ ( керівник гуртка заслужений журналіст України Ядвіга Балога). І місце виборола стаття вихованки гуртка Анастасії Ливляс.
Вихованці відділу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь в Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «У барвах сакури» в місті Ужгород. Діти представили свої творчі роботи у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецво» та отримали високі нагороди. Студія образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник студії Людмила ШАЛЕНИК) : Дипломи Гран-прі отримали: Літвін Кіра та Герц Христина Дипломи І ступеню: Садварі Ольга, Горват Софія, Копча Аліса, Копча Антоніна, Переходько Вікторія, Панчешна Анна, Білак Дар’я. Студія образотворчого мистецтва «Райдуга» (керівник студії Анастасія УСМАНОВА) : Гран-прі –Василенко Катерина Диплом І ступеня - Сайфутдінова Аліса Студія образотворчого мистецтва( керівник студії Юлія БОГАЧИК) : Гран-Прі - Кикина Аріна Диплом І ступеня - Микитанинець Олександра Щиро вітаємо наших талановитих дітей та бажаємо їм подальших перемог!