Осінь...Золота пора року. В таку чудову погоду хочеться якнайбільше гуляти на свіжому повітрі. Таку традицію підтримали і вихованці Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості відділу Декоративно-прикладного мистецтва. Разом із своїми керівниками провели цікаві заняття в місцевому парку, де малювали осінні мотиви та просто насолоджувалися осіннім сонячним днем.






