Вихованці Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: Зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» (керівник студії Яна ОЛАГ) та гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник гуртка Анастасія УСМАНОВА) прийняли участь у V Всеукраїнському конкурсі художнього й декоративно-прикладного мистецтва «Акварель», в місті Харкові, та здобули найвищі нагороди і дипломи І та ІІ ступенів. Вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» : Дипломи І ступеня - Басараб Аліса, Чаварга Галина та Яцків Злата Дипломи ІІ ступеня - Макар Лія, Петричко Ілана, Оперук Марк. Вихованці Зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра»: Молодша вікова категорія: Гран-Прі – Муха Олександра, Олашин Ніка , Фозекош Анна Дипломи І ступеня – Паніна Єва, Яцина Софія, Осташук Марта, Горват Теодор, Голомб Марія, Балога Домініка. Дипломи ІІІ ступеня – Абель Златослава. Номінація «Дебют» : Гран-прі – Федорович Вероніка Диплом І ступеня – Заяць Сандра Диплом ІІ ступеня – Кеніз Надія та Софілканич Ангеліна Середня вікова категорія : Гран –Прі – Олашин Тіна , Ласло Аделіна, Кампов Крістіан . Дипломи І ступеня – Петах Діана, Маркович Злата, Косик Анна. Дипломи ІІ ступеня – Лукича Дарина. Старша вікова категорія: Гран-Прі – Оварі Анна, Шкоба Ніколетта, Меденці Надія, Берецькі Дарина, Капац Мікаела. Дипломи І ступеня – Вінар Юлія, Романчева Олександра,Грещук Анастасія, Палац Яна, Яворська Катерина та Шкріба Марія. Дипломи ІІ ступеня – Лакатош Євген та Русняк Владислав.
Щиро вітаємо наших талановитих вихованців та бажаємо їм натхнення і творчих здобутків!
Квітень видався щедрим на сюрпризи для вихованців гуртка «Юні журналісти» МЦДЮТ ( керівник заслужений журналіст України Ядвіга Балога). Перше місце у XV Всеукраїнському конкурсі учнівських та студентських творчих робіт «Я – журналіст!» у номінації «Стаття» виборола Анастасія Ливляс. Вдалою видалася і спроба позмагатися за перемогу на конкурсі журналістської творчості для старшокласників «Нові в медіа», який проводив факультет журналістики Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка . З різних куточків України надійшли на конкурс десятки учнівських творчих робіт. Оцінювали твори два різних журі. Журі у складі викладачів кафедри журналістики та нових медіа оцінило роботу Анастасії Ливляс високим балом і присудило І місце у номінації «Журналістський текст». Спеціальне студентське журі визначало переможців за своїми критеріями і тут Анастасії Ливляс дісталося ІІІ місце. Ще одна вихованка гуртка «Юні журналісти» МЦДЮТ Богдана Іванчо ризикнула взяти участь у XXIII Міжнародному медіафест - конкурсі «ПресВесна на Дніпрових хвилях» і стала його лауреаткою. Юна журналістка отримала запрошення відвідати Київ, де дипломантку чекає не тільки урочиста церемонія нагородження, а й кількаденна цікава, насичена програма. Щирі вітання дипломанткам – вихованкам гуртка «Юні журналісти» МЦДЮТ! Нових успіхів! Керівник гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ Ядвіга БАЛОГА