|
Головна > Архів новин > Участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт "Я - журналіст!"
Для виклику вікна друку натисніть одночасно CTRL+P Участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт "Я - журналіст!" |
|
Серед творчих конкурсів, у яких беруть участь вихованці гуртка "Юні журналісти" МЦДЮТ (керівник заслужений журналіст України Ядвіга Балога) Всеукраїнський конкурс творчих робіт "Я - журналіст!" займає особливе місце, бо його засновником, головою журі є професійний журналіст, автор підручників, викладач, секретар Спілки журналістів України Віталій Голубєв, а членами журі - відомі медійники, літератори, фотомитці. І перемога у такому конкурсі - вагоме свідчення рівня підготовки гуртківців.
Інформацію взято з сторінки: https://mbsh.com.ua/news/62747-uchast-u-vseukrayinskomu-konkurs-tvorchih-robt-ya-zhurnalst.html
Цьогорічний - XVI-й конкурс не став винятком. Свої роботи подали сім вихованців гуртка, серед них були і дві відеороботи - "Бабусина мрія" (авторка Олександра Мікла) і спільний відеопроєкт Богдани Іванчо і Анастасії Ливляс про діяльність волонтерської організації "Проліска", яка опікується вивезенням громадян з прифронтових територій у більш безпечні регіони, забезпечує житлом і всіляко підтримує. Олена Костюк, Анастасія Ливляс, Соломія Полева, Олександра Балог та Дар'я Шершун писали статті. Всього на адресу конкурсу надійшли 1355 робіт з усіх куточків України і не тільки. Тема цьогорічного конкурсу "Пам’ятатиму" спонукала писати про події, людей, якісь життєві моменти з життя конкретної людини, родини чи всієї країни, словом про те, що варто пам'ятати. Всі роботи юних медійників Мукачева пройшли відбірковий тур і, відповідно, відзначені дипломами лауреатів, а стаття Анастасії Ливляс "Життя - не статистика" виборола І місце. Подяку за підготовку переможниці конкурсу і диплом за активну участь у XVI Всеукраїнському конкурсі творчих робіт "Я- журналіст" отримала керівник гуртка Я.Балога. Завітавши на Закарпаття з робочою поїздкою, голова журі конкурсу Віталій Голубєв скористався можливістю вручити переможниці конкурсу і дипломантам заслужені нагороди і відзнаки. Зустріч з вихованцями гуртка відбулася в офісі редакції газети "Панорама" ( головний редактор Іван Гарагонич). Вручення нагород і дружнє спілкування, під час якого В.Голубєв поділився враженнями від цьогорічних робіт, представлених на конкурс, проаналізував роботи мукачівців, згадав свої перші кроки у журналістиці - сприяли зміцненню віри юних медійників у свої сили, надихнули писати, давати слово людям, які мають що розказати, удосконалювати свої навички і досягати нових успіхів. Заслужений журналіст України Ядвіга Балога Повернутись назад |