|
Головна > Архів новин > Участь у XXIV Міжнародному медіафестивалі- конкурсі «ПресВесна на Дніпрових схилах»
Для виклику вікна друку натисніть одночасно CTRL+P Участь у XXIV Міжнародному медіафестивалі- конкурсі «ПресВесна на Дніпрових схилах» |
|
Понад 700 учасників і майже тисяча робіт у різних номінаціях від юних медійників з 19 регіонів України, а також зі Швеції, Польщі, США, Німеччини, Литви, Узбекистану - такі дані були озвучені під час фінальної частини XXIV Міжнародного медіафестивалю- конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах», яка проходила в столиці України 15-17 травня ц.р. Молоді таланти обʼєднав надзвичайно актуальний меседж цього, одного з найстаріших, найвідоміших творчих майданчиків для юних медійників - "Змінюємо світ на краще". Номінації конкурсу охопили майже всі напрямки сучасної журналістики. Для участі у фіналі до Києва звідусіль з'їхалися призери конкурсу. Серед них і команда з Мукачева - вихованці гуртка "Юні журналісти" Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка заслужений журналіст України Ядвіга Балога). До фіналу дійшли четверо з тих восьми вихованців гуртка, чиї роботи брали участь у конкурсі. За результатами конкурсу у номінації "Журналістський текст" ( у різних жанрах і підтемах) Богдана Іванчо, Анастасія Ливляс, Соломія Полева здобули друге місце, у номінації "Літературний текст" (поезія) - Олена Костюк отримала спецпремію. Ще одна спецпремія у Богдани Іванчо також у номінації "Журналістський текст". Усі юні медійники відзначені відповідними дипломами, а також отримали на згадку про фестиваль-конкурс подарунки - атрибути для зйомок відео, книги і, звичайно, чудові враження від поїздки в Київ. Щирі вітання переможцям, які зуміли вписати свої рядки у літопис незламності українського народу. керівник гуртка "Юні журналісти", Заслужений журналіст України Ядвіга Балога Повернутись назад |