Головна > Архів новин > Конкурс приніс нагороду
Для виклику вікна друку натисніть одночасно CTRL+P

Конкурс приніс нагороду

Завершився ХІV Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт « Я- журналіст!». Цього разу він проходив під гаслом «Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців». Конкурс зібрав 846 учасників з усіх областей України, міста Києва та 12 країн світу.
Нагородження переможців ХІV Всеукраїнського конкурсу « Я - журналіст!» відбулося 12 квітня 2024 року в Національній спілці журналістів України. Серед лауреатів – вихованка гуртка «Юні журналісти» Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості Богдана Іванчо (номінація «Стаття», керівник гуртка – заслужений журналіст України Ядвіга Балога).

Конкурс приніс нагороду
Конкурс приніс нагороду
Конкурс приніс нагороду
Конкурс приніс нагороду
Конкурс приніс нагороду
Інформацію взято з сторінки: https://mbsh.com.ua/news/62504-konkurs-prins-nagorodu.html
Повернутись назад