Юні художники відділу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь в обласному пленері в рамках ЕкоАртПроєкту «Срібний дзвін» та відкритій творчій майстерні «Художники Сонячного шляху», що проходив у мальовничому селі Щасливе.
Цього разу темою творчості став яскравий і багатогранний світ комах. Діти малу чудову нагоду спостерігати за природою, поринути у світ мініатюрної краси та передати свої враження за допомогою фарб і пензлів.
Вихованці зосереджено працювали просто неба, відтворюючи на своїх полотнах метеликів, жуків, бабок, бджілок. Під час пленеру діти не лише вдосконалювали навички живопису, а й вчилися помічати красу в деталях.
Доцент кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської Академії мистецтв, кандидат мистецтвознавства, член НСХУ, лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А.Ерделі Аттіла Коприва провів майстер-клас з живопису.
Такі виїзди допомагають вихованцям розвивати свої практичні навички з живопису, розвивають спостережливість, фантазію та любов до навколишнього світу.








Цього разу темою творчості став яскравий і багатогранний світ комах. Діти малу чудову нагоду спостерігати за природою, поринути у світ мініатюрної краси та передати свої враження за допомогою фарб і пензлів.
Вихованці зосереджено працювали просто неба, відтворюючи на своїх полотнах метеликів, жуків, бабок, бджілок. Під час пленеру діти не лише вдосконалювали навички живопису, а й вчилися помічати красу в деталях.
Доцент кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської Академії мистецтв, кандидат мистецтвознавства, член НСХУ, лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А.Ерделі Аттіла Коприва провів майстер-клас з живопису.
Такі виїзди допомагають вихованцям розвивати свої практичні навички з живопису, розвивають спостережливість, фантазію та любов до навколишнього світу.






