28,29 жовтня, в канікулярний період, керівниками відділу декоративно - прикладного та образотворчого мистецтва МЦДЮТ (Будинку школярів) було проведено цікаві творчі майстер - класи для дітей закладів загальної середньої освіти міста. Діти Сш №16 відвідали цікавий майстер клас на тему : ,"Основи фотографії. ПОТРЕТНА ТА ПЕЙЗАЖНА ЗЙОМКА,, керівник Синетар М. І.
Шаленик Л. І. провела майстер клас,, Золота осінь,, в техніці,, А-ля прима,, який надзвичайно сподобався дітям ЗОШ №1,НВК №10 та ЗОШ №2.Керівник Сливчук О. А провела майстер клас З ХУДОЖНЬОЇ КЕРАМІКИ ,,Веселі гарбузики,,Шкі відвідали дітлахи з Сш №4 та та ДНЗ - ЗОШ 1ступеня - гімназія, Зош №7,НВК №10.
Керівник гуртка "Майстерня декору" Павлич А. С. провела майстер клас З ВИГОТОВЛЕННЯ ОСІННІХ АПЛІКАЦІЙ З ПАПЕРУ для учнів ЗОШ № 20 та ЗОШ № 1.
Юні художники з ЗОШ № 1 та НВК №6 намалювали чудові роботи на тему,, Барви мого міста,, під час пленеру і отримали чудові емоції.






