Головна > Зразковий хореографічний колектив «Сузір’я»
Для виклику вікна друку натисніть одночасно CTRL+P

Зразковий хореографічний колектив «Сузір’я»

 

Керівник гуртка –Ткач Олена Дмитрівна

 

 

 


Зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» був створений у 1997 році і цього року буде відзначати свій 15-річний ювілей. Колектив об’єднує  три групи маленьких зірочок віком від 5 до 14 років, які радують своїми виступами глядацьку аудиторію міста. За роки роботи було створено більше 30

 

 

 


 

танцювальних номерів, які  запам’яталися яскравими костюмами, щирими посмішками та хореографічною майстерністю виконавців. Серед них –«Український святковий», «Карпатські дівчата», «Свято в Карпатах», «З глибини століть», «Сотмарський чардаш», «Весняний настрій», «Несподівана зустріч», «Запрошуємо на бал», «Веселі чобітки», «Маленька країна», «Мишенята», «Маленькі гуцулочки» та ін.

 


 

Протягом занять гуртківці мають можливість набути знання, уміння і навички з класичного танцю, народного-сценічного танцю та сучасної хореографії. Завдяки систематичній хореографічній освіті та вихованню діти набувають не тільки професійні навички в галузі хореографічного мистецтва, а й розвивають цілий ряд рис, необхідних на життєвому шляху: почуття колективізму, відповідальність, взаємодопомога, працьовитість, витримка. Крім того, діти розвиваються фізично, набувають правильної постави, вміння легко і пластично рухатися.

 


 

Вихованці «Сузір’я» були переможцями багатьох фестивалів та конкурсів, серед яких міський конкурс «Таланти твої, Україно!»,  Всеукраїнські фестивалі «Чисті роси», «Весняні барви», Всеукраїнський фестиваль народної хореографії ім. П. Вірського, Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Містерія танцю», Всеукраїнський фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки», Відкритий конкурс-фестиваль виконавських мистецтв «Гран-прі Карпатського регіону», Всеукраїнський конкурс  «ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС».
Кращі вихованці колективу були нагороджені путівками в УДЦ «Молода гвардія»та МДЦ «Артек» на тематичні зміни для талановитих та обдарованих дітей-переможців та призерів міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів.
Зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» наполегливо працює над підтриманням високого рівня виконавської майстерності, активно бере участь у культурно-мистецьких заходах, що проводяться у нашому місті, та знаходиться у постійному творчому пошуку.

 

Інформацію взято з: www.mbsh.bl.ee
Повернутись назад