Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Архів новин » Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»


Календар подій

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Голосування

Популярне





Ми в соціальних мережах





Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»

Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»

19 жовтня 2019 року вихованці Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості (Будинку школярів) прийняли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі «Талановиті діти України». Конкурс проходив в м.Ужгород в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка». Діти на високому рівні показали свої творчі вміння та вибороли призові місця у різних категоріях.

Керівник Шлагер Н.В. Студія естрадної пісні "Акорд"
Номінація «Естрадний вокал».
Молодша вікова категорія- Бендиш Юлія - ІІ місце
Середня вікова категорія – Альохіна Валерія - ІІ місце
Бабінець Катерина – І місце
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО:
Керівник Сливчук О.А. Гурток «Художня кераміка»
Номінація «Вироби з тіста».
Молодша вікова категорія - Гранчак Юлія – І місце
Середня вікова категорія – Лукачина Анастасія – ГРАН-ПРІ
Сердцева Анастасія – І місце
Номінація: «Керамічні вироби» Керівник Сливчук О.А.
Середня вікова категорія – Пинзеник Йосип – І місце
Старша вікова категорія – Скрипинець Іван – ГРАН-ПРІ
Номінація «Колективна робота»
Молодша вікова категорія – Студія образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» - ГРАН-ПРІ (Керівник Попович О.В.)
Середня вікова категорія – Зразкова студія образотворчого мистецтва «Палітра» - ГРАН-ПРІ (Керівник Олаг Я.С.)
Змішана вікова категорія – Гурток «Художня кераміка» - Гран – прі (Керівник Сливчук О.А.)
Номінація «Декоративний розпис» . Керівник Олаг Я.С.
Молодша вікова категорія - Анталовці Кароліна – І місце
Паніна Катерина – ІІ місце
Керівник Олаг Я.С. Зразкова студія образотворчого мистецтва «Паітра»
Номінація «Батик. Розпис на тканині.»
Старша вікова категорія – Білей Наталія та Білей Олександра – ГРАН-ПРІ
Номінація «Графіка та пастель»
Старша вікова категорія - Довженко Ярослава – І місце
Номінація «Декоративний розпис»
Старша вікова категорія - Коваль Катерина – І місце
Номінація «Інші техніки»
Середня вікова категорія - Самодейко Тіна – І місце
Номінація «Вітражний розпис»
Середня вікова категорія – Стегура Крістіна – ГРАН-ПРІ
Лопут Нікола – І місце
Керівник Попович О.В. Студія образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»
Номінація «Народний розпис»
Середня вікова категорія - Пукіш Анна - ГРАН-ПРІ
Фуярош Максим - ГРАН-ПРІ
Гокс Даніела – І місце
Номінація «Інші техніки»
Середня вікова категорія – Скрипинець Андрій – І місце
Номінація «Декоративний розпис»

Середня вікова категорія – Окнянова Анна – І місце

Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»
Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»
Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»
Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»
Міжнародний конкурс-фестиваль «Талановиті діти України»


Додати коментар

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
2+2=
Відповідь:*
Введіть код: *