Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МБШ » Архів новин » Родинне коло


Календар подій

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Голосування

ПопулярнеРодинне коло

Родинне коло

 

Ось уже третій навчальний рік поспіль в Мукачівському Будинку школярів працює  клуб «Родинне коло», створений за ініціативи директора закладу Галини Пенської. Мета такого клубу – згуртувати сім’ї та об’єднати батьків і дітей за допомогою спільної творчої праці. В гуртках по суботах проходять спільні заняття, на яких вихованці Будинку школярів мають змогу показати рідним свої вміння та залучать їх до створення витворів мистецтва.
Нещодавно 8 лютого 2014 року такі заняття відбулися в  гуртках декоративно-прикладного мистецтва, хореографічних гуртках,

 

Родинне коло Родинне коло Родинне коло

 

театральному гуртку, гуртку знавців комп’ютерних програм, шаховому гуртку, гуртку фотолюбителів та у фольклорно-етнографічній студії «Колиба».  В атмосфері сімейного затишку, яка була створена під час занять, батьки і діти разом осягли різні види та прийоми художнього відтворення образів, вивчили нові танцювальні рухи, спробували навчитися грати на музичних інструментах, дізналися багато цікавої інформації про роботу комп’ютерних програм, навчилися тактиці гри у шахи, спробували себе у ролі професійних фотографів, також випробували свою акторську майстерність.

 

Родинне коло Родинне коло

 

Родинне коло

 

І все це дійство принесло задоволення як дорослим, так і дітям. Батьки отримали можливість долучитися до творчості своїх дітей, а гуртківці показати, як заняття в гуртках впливають на зростання їх майстерності та мистецьких здібностей. Заняття пройшли жваво, весело, час пролетів непомітно, а результати порадували всіх.
Поєднання творчої діяльності та родинного спілкування допомагає виховувати повагу до своєї праці, старанність та гордість за неї. Тому робота клубу «Родинне коло» у Будинку школярів є корисною, необхідною та своєчасною.

 

Родинне коло Родинне коло


Додати коментар

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *