Мукачівський будинок шкорів. БШ
Мукачівський БШ
  • Мукачівський БШ
Мукачівський будинок шкорів
МЦДЮТ » Архів новин » Семінар класоводів та класних керівників на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини»


Календар подій

«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Голосування

Популярне

Ми в соціальних мережах

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Семінар класоводів та класних керівників на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини»

Гурткова робота – поштовх для розвитку
творчих здібностей дитини
 

Семінар класоводів та класних керівників  на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини» Семінар класоводів та класних керівників  на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини»

 

  Мукачівський Будинок школярів – єдиний позашкільний заклад на Закарпатті, який, продемонструвавши високий рівень роботи, у 2014 році пройшов атестацію з відзнакою. В закладі розвиваються таланти дітей, відкриваються шляхи до здійснення дитячих мрій, діти та підлітки учаться наполегливо працювати, бути відповідальними.

 

  Своїм досвідом педагоги закладу поділилися на міському семінарі класоводів та класних керівників на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини», який відбувся в Будинку школярів 23 квітня 2015 року. Учасників семінару привітала методист Мукачівського управління освіти О.А. Барбаш. Семінар розпочався з презентації закладу, яку для присутніх педагогів шкіл міста провела директор установи Галина Яківна Пенська.

 

  Вона ознайомила гостей з напрямками діяльності Будинку школярів, розповіла про мережу гуртків та клубів, про досягнення вихованців гуртків та їхніх педагогів.

 

  Після цього учасники семінару мали можливість подивитись виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на якій були представлені роботи вихованців гуртків «Художня кераміка» (кер. О.А. Сливчук); «Образотворче мистецтво» (кер. Л.І. Шаленик);  «Бісероплетіння» та «Народна творчість» (кер. Н.А. Гаврилів); «Світ дизайну» (кер. І.І. Гелетей) та зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» (кер. Я.С. Олаг), а також з фотовиставкою «Світ дитинства» гуртка «Юні фотолюбителі» (кер. М.І. Синетар). Презентували виставки вихованці студії ведучих радіо та телебачення «Овація» (кер. Г.Я. Пенська).

 

Семінар класоводів та класних керівників  на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини» Семінар класоводів та класних керівників  на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини»
Семінар класоводів та класних керівників  на тему: «Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей дитини»


 А потім гості відвідали відкриті заняття в зразковому хореографічному колективі «Сузір’я» (кер. О.Д.Ткач); в гуртку «Художня кераміка» (кер. О.А. Сливчук); в студії естрадної пісні «Акорд» (кер. Н.В. Шлагер) та в зразковій студії образотворчого мистецтва «Палітра» (кер. Я.С. Олаг).
Своїми враженнями від побаченого та почутого педагоги  поділилися під час інтерв’ю, яке проводили вихованці гуртка «Юні журналісти» (кер. Н.П. Балог). Учасники семінару відмітили високий рівень професійної підготовки керівників гуртків, а також надзвичайно сприятливі умови, які створені керівництвом Будинку школярів для інтелектуального, духовного та морально-естетичного розвитку обдарованої дитини.

 

 

Прес-служба Мукачівського Будинку школярів

Додати коментар

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
15-10=
Відповідь:*
Введіть код: *